Kancelaria Prawna Concept

Tworząc Kancelarię Prawną i Doradztwa Gospodarczego CONCEPT w Świdnicy odpowiadamy na Państwa potrzeby związane z prowadzeniem mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Podstawowym celem naszej działalności jest stworzenie dostępu do profesjonalnej obsługi gospodarczej, finansowej i prawnej dla firm i osób prywatnych w przystępnych cenach gwarantując najwyższą jakość oferowanych usług. Dostarczamy efektywne, elastyczne i praktyczne rozwiązania związane zarówno z doraźnymi jak i stałymi potrzebami naszych Klientów, których pełna satysfakcja ze współpracy z Nami jest wyznacznikiem oceny pracy Zespołu. 

Pracownicy Kancelarii Prawnej CONCEPT doradzą i zaplanują rozwój Twojej firmy, dopasowując zakres pomocy ściśle do Twoich potrzeb. Posiadamy praktyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie na stanowiskach managerskich i zarządczych w obszarach finansów i zarządzania, sprzedaży i marketingu, coachingu i szkoleń oraz usług prawnych.

Wspólnie z naszymi Klientami budujemy trwałą przewagę konkurencyjną dzięki wnikliwej i precyzyjnej analizie potrzeb danego przedsiębiorstwa i osób zarządzających. W pracy stawiamy na nowoczesne rozwiązania biznesowe wykorzystujące najnowsze technologie do podejmowania skutecznych decyzji.

Naszym priorytetem jest jak najlepsze zabezpieczenie interesu prawnego i majątkowego Klientów oraz zapewnienie pełnej poufności i dyskrecji.

Naszym największym kapitałem są tworzący Kancelarię Prawną CONCEPT partnerzy i współpracownicy. Otwarty i elastyczny sposób patrzenia na zmieniający się świat, kreatywność, umiejętność radzenia sobie z problemami oraz wzorowy etos pracy jest dla nas bazą do odpowiedzialnego i mądrego rozwoju firmy. 

Kancelaria Prawna Concept ze Świdnicy - Piotr Nawrot

   Piotr Nawrot MBA   

Kancelaria prawna Świdnica